Szkolenia

Zarządzanie czasem, zarządzanie sobą w czasie

Czujesz, że Twoja doba jest za krótka? Ciągle wszystko odkładasz na później, na jutro? Wiecznie masz za dużo na głowie, za dużo roboty? Brakuje Ci czasu na pracę, przyjemności a nawet na sen? Uważasz, że inni mają na wszystko czas a Tobie ciągle go brakuje? Są takie osoby, które zawsze na wszystko mają czas: na realizowanie swoich projektów, na spotkania towarzyskie, na czas spędzany z rodziną. A przecież dysponują tą samą ilością czasu, ich doba też ma 24 godziny i ani minuty więcej. Jak to możliwe?

W dobie gdy nasze życie i praca nabierają galopującego tempa łatwo można się pogubić. Rosnące wymagania pracodawców i otoczenia w stosunku do nas, mogą sprawiać nam duże trudności i spowodować spadek wydajności.

Zauważmy, że jeśli uczęszczamy na jakiś kurs, studia lub gimnastykę np. aerobik to mamy czas na to aby uczęszczać na zajęcia (bo są zaplanowane, poukładane w harmonogram). Kiedy kończymy kurs lub studia teoretycznie powinniśmy mieć wolny czas a w rzeczywistości jakoś ten wolny teraz czas ucieka nam między palcami i znów mamy go za mało.

Zarządzenie czasem to coś więcej niż codzienna organizacja. Zarządzenie czasem (a właściwie sobą w czasie) jest skutecznym sposobem na realizację naszych celów.
Zarządzanie sobą w czasie to umiejętność w naszych czasach bezcenna. Dzięki niej wiemy jak zaplanować swoje zadania tek, aby zwiększyć swoją efektywność.

39186302_s

Zgłoszenia: +48 504 133 723; + 48 509 123 226
szkolenia@adacta.pl

Zapraszamy :-)