Szkolenia

Szkolenia wyjazdowe

Proponujemy Państwu szkolenia wyjazdowe, których tematykę dostosujemy do Państwa potrzeb.
Formuła wyjazdowa pozwala połączyć podnoszenie kwalifikacji z integracją oraz chwilą relaksu.
Nauka z dala od codziennych obowiązków pozwala osiągnąć lepsze efekty w znacznie krótszym czasie. Szkolenia organizujemy w dogodnej dla Państwa lokalizacji.
Dotychczas przy realizacji szkoleń wyjazdowych współpracowaliśmy z następującymi obiektami:

Hotel „ARKA” – nowoczesny, kameralny obiekt położony w dolinie potoku Jawornik w Wiśle, otoczony lasem, z widokiem na przepiękną panoramę Beskidów. Hotel oddalony jest ok. 1 km od centrum miasta. Oferuje nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne, noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach oraz nieograniczony dostęp do basenu, jacuzzi i sauny.
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.hotel-arka.pl/

Centrum Business & SPA Green Hill – położone w jednej z najpiękniejszych wiślańskich dolin – Dziechcince. Oferuje noclegi w przytulnie i komfortowo wyposażonych pokojach oraz nieograniczony dostęp do jacuzzi oraz sauny fińskiej i parowej.
W Centrum Green Hill znajduje się również przyhotelowa dwupoziomowa chata grillowa.
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.centrumgreenhill.pl/hotel/

Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjne PARK PONIWIEC – usytuowane w malowniczej części uzdrowiska Ustroń, położone wśród zieleni u podnóża Czantorii. Ośrodek znajduje się z dala od miejskiego zgiełku. Nowoczesne, przestronne pokoje są urządzone w stylu klasycznym, a ich jasne, ciepłe barwy nadają im przytulny i miły charakter. Strefa SPA obejmuje: basen z przeciwprądem i hydromasażem, saunę fińską, grotę solną, siłownię, wanny z hydromasażem.
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.parkponiwiec.pl/

Hotel i SPA KOCIERZ – położony jest w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego, na szczycie Przełęczy Kocierskiej (750 m n.p.m.). Oferuje noclegi w przestronnych i stylowo urządzonych pokojach. Strefa wellnes obejmuje: basen z biczami wodnymi, jacuzzi oraz dwie sauny (suchą i parową).
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.kocierz.pl/

Hotel BELWEDER – nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów. Goście mają możliwość korzystania ze Strefy Wellness (basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, siłownia) i Klubu Nocnego.
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.hotelbelweder.pl/

Qubus Hotel Bielsko-Biała – położony w centrum miasta, przy galerii Sfera, gdzie skorzystać można z szerokiej oferty rozrywkowo-usługowej. Oferuje noclegi w 102 nowocześnie i komfortowo wyposażonych pokojach, bogatą ofertę gastronomiczną (m.in. śniadania składające się z ponad 100 produktów) oraz Centrum Konferencyjno – Bankietowe o powierzchni ponad 300m2.
Opis obiektu i zdjęcia na stronie internetowej – http://www.qubushotel.com/

IMG-20151021-02891