Szkolenia

Radzenie sobie ze stresem

Głównym celem szkolenia jest zdobycie wiedzy z zakresu teorii stresu, skutecznego radzenia sobie
z obciążeniami w pracy oraz nabycie umiejętności dokonania oceny własnej sytuacji
w kontekście zagrożeń i zasobów w walce ze stresem. Uczestnicy poznają techniki radzenia sobie ze stresem, sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami własnymi i klientów, konstruktywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz zachowań asertywnych.
Uczestnik po tym szkoleniu zna nowoczesne metody walki ze stresem i potrafi je zastosować w życiu dzięki ćwiczeniom przeprowadzonym w trakcie szkolenia.

Szkolenie przeznaczony jest dla osób, które zajmującą stanowiska menedżerskie i chcą wiedzieć czym tak naprawdę jest stres, jak go identyfikować i w jaki sposób skutecznie sobie z nim radzić, aby w ten sposób uniknąć jego szkodliwych następstw oraz umiejętnie wykorzystywać jego motywującą siłę do realizacji celów zawodowych. Szkolenie pozwala na poznanie i przyjrzenie się własnym predyspozycjom, osobowości, mocnym i słabym stronom. Podczas szkolenia uczestnicy pracują nad zwiększeniem samoakceptacji, dostrzegają i wykorzystują własne zdolności i umiejętności. Poznają różnego rodzaju techniki relaksacyjne pozwalające na szybkie zregenerowanie się po  stresujących sytuacjach i spotkaniach.

45902225_s

Zgłoszenia:
szkolenia@adacta.pl
+48 504 133 723; +48 509 123 226
szkolenia@adacta.pl

Zapraszamy :-)